Hostel – noclegi

Noclegi znajdują się w cichej i malowniczej miejscowości na Pojezierzu Drawskim, nad jeziorem Pile w Bornem Sulinowie. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe. Wokół znajdują się obszary leśne z ostojami dzikich zwierząt i ptactwa, czyste jezioro, rezerwaty, zalewy nadarzyckie, malownicza rzeka Piława. Na terenie hostelu znajduje się pole namiotowe, wigwammiejsce na ognisko z dużym paleniskiem-rożnem na przyjęcia do 30 osób, kuchnia zewnętrzna przystosowana do oprawiania i przyrządzania dziczyzny, do oprawiania, smażenia i wędzenia ryb oraz czyszczenia, suszenia i marynowania grzybów.


Posiadamy kantynę – salę na imprezy dla grup zorganizowanych przystosowaną do organizacji imprez okolicznościowych oraz imprez integracyjnych dla firm, wieczorów kawalerskich w tym również artystycznych, włącznie z tak ostatnio modnymi tańcami na rurze.


Ponadto organizujemy spływy kajakowe oraz wyprawy pojazdami militarnymi na terenie byłego poligonu radzieckiego. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia rowerów, sprzętu wodnego, paintball, basen kryty, siłownia, hala sportowa, stadion z bieżnią, kort tenisowy, szlaki rowerowe i inne.